Don Eyðbjarnarson Joensen 

T-post: don.joensen@skulin.fo 
Tlf.: 23 70 52 (svarar í arbeiðstíð kl. 7-16)

fyrstilærari 

Anna Christiansen

T-post: anna.christiansen@skulin.fo 
Tlf.: 22 29 61 / 44 19 81 

lærari og serlærari 

Arnfríð Thomsen 

T-post: arnfrid.thomsen@skulin.fo
Tlf.: 44 13 49 / 27 83 49 

lærari og skúlabókavørður

Birgit Frederiksberg 

T-post: birgit.frederiksberg@skulin.fo 
Tlf.: 26 82 67 

lærari og telduvørður

Elisabeth Poulsen 

T-post: elisabeth.poulsen@skulin.fo 
Tlf.: 58 02 50  

lærari  og  AKT /SSP- lærari

Emil Jakobsen

T-post: 
Tlf.: 58 60 58 

lærari

Hallgerð Joensen 

T-post: hallgerd.joensen@skulin.fo
Tlf: 44 16 45 / 27 30 35   

lærari, lesivegleiðari og orðblindalærari

Julia Jacobsen 

T-post: julia.jacobsen@skulin.fo 
Tlf.: 27 27 25 / 44 16 83

lærari

Maria Eysturstein Bech

T-post: maria.e.bech@skulin.fo 
Tlf.: 28 14 61 / 44 11 52 

lærari (í farloyvi)

Ólavur Mikkelsen

T-post: 
Tlf.: 27 91 42 

lærari

Poul N. Poulsen 

T-post: 
Tlf.: 59 98 09 

lærari

Tórunn Weihe Steingrund 

T-post: torunn.steingrund@skulin.fo  
Tlf.: 59 35 94 / 44 14 66 

lærari (í farloyvi)

Barbara Norðbúð

T-post: bn2406d2@skulin.fo
Tlf.: 25 85 97  

námsfrøðingur (í Forskúlanum)

Martha Norðbúð Højgaard

T-post: Martha_nordbud@hotmail.com
Tlf.: 22 71 48 

námsfrøðingur

Ann Berg Christensen

T-post: annogcc@olivant.fo
Tlf.: 74 12 13

stuðul

Jakob Lind Jakobsen

T-post: 
Tlf.: 25 83 10 

stuðul 

Ólavur Berg

T-post: 
Tlf.: 23 70 51 

húsavørður 

Jóhanna Danielsen

T-post: johannad@gigni.fo
Tlf.: 562376

heilsusystir